Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.


Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.
Sakın Ağlama Anam, Sen Deli Ben Sana Deli klipleri ile geçtiğimiz aylarda sevenlerinin karşısına çıkan Nevşehirli genç sanatçı Mazılı Miko, şimdi de Ankara’da “Dönen Dolaplar” isimli klipini tamamlamaya çalışıyor.
Burada gece gündüz demeden büyük bir heyecan ile çalışmalarına devam eden Mazılı Miko, önümüzdeki günlerde çekimlerini tamamlayarak ekranlarda olacak. Tanınmış birçok sanatçı tarafından destek gören ve Nevşehir’de binlerce hayran kitlesine sahip Mazılı Miko yeni klipi hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Hayranlarına kavuşmanın heyecanı içerisinde olduğunu ifade eden Mazılı Miko, Bu yıl yine çok kısa
zamanda TV’lerde canlı yayın konuğu olarak sahne alacağım. Allah’ın izni ile 3. Klipimin çekimlerine
dur durak bilmeden devam ediyoruz. Bana çekimlerde destek ve moral veren herkese sonsuz
teşekkür ederim. “ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir