Kozaklı-Akpınar arası kapalı

Nevşehir İl Özle İdaresi tarafından yapılan duyuruda; Akpınar ve Kozaklı merkez arasında bulunan yol, çalışmalardan ötürü kapalı olacağı belirtildi.


Nevşehir İl Özle İdaresi tarafından yapılan duyuruda; Akpınar ve Kozaklı merkez arasında bulunan yol, çalışmalardan ötürü kapalı olacağı belirtildi.

Nevşehir İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün yaptığı duyuruda; “İlimiz Kozaklı İlçesi Akpınar Köyü, Taşlıhöyük Köyü ve Kozaklı İlçe Merkezi  arasındaki K.01 KKN köy yolumuzda yol genişletme, onarım, yenileme ve kaplama çalışması yapılacağından söz konusu yolumuz 10.05.2018 tarihi itibari ile yaya ve taşıt trafiğine,  çalışma süresince kapatılacak olup trafik akışı Akpınar Köyü Kuruağıl Köyü üzerinden  sağlanacaktır.” denildi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir