Kaymaklı Belediyesi işçilerine sınav yaptı

Kaymaklı Belediye Başkanlığı 696 Sayılı KHK Kapsamında Sürekli İşçi Kadrosuna Geçiş İçin yazılı ve sözlü sınav gerçekleştirdi.


 

696 Sayılı kanun hükmünde kararnamenin 127 maddesinin geçici 23. ve 24. maddesi gereğince Sınav Komisyon Üyeleri tarafından 09 Mart 2018 tarihinde yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda; sınavlara 28 kişi katılmış olup katılan 28 kişi genel not ortalaması ile Başarılı oldu.

Sınav komisyonu kararına itirazlar ise 15 Mart 2018 tarih, saat 17:00’ye kadar yazılı olarak Nevşehir Valiliğinde Kurulan Sınav İtiraz komisyonuna yapabilecek.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Güven, Seçen’i ziyaret etti 

 Merkezi İstanbul’da bulunan Japon İş adamları ile Ekonomik ve Kültürel İşbirliği Derneği (TUJIAD) Başkanı Erdal Güven, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir