Kahraman Mehmetçiklere kuruyemiş

Nevşehir İl Müftülüğü Kur’an Kursu Öğreticileri Afrin’de mücadele eden Kahraman Mehmetçiklere kuruyemiş gönderdi.


 

Nevşehir Müftülüğüne bağlı Hacı Nihal Kur’an Kursu Öğreticisi Dilber Dursun ve arkadaşları farklı bir etkinliğe imza attılar.

Kur’an Kursu öğreticileri Dilber Dursun, Fatma Toprakkar, Sümeyra Karadeniz, Fatmagül Kaynar, Emine Çakır, Neziha Çalık, Fatma Uz, Zübeyde Uz, Şerife Usta, Nafiye Yılmaz, Fatma Çelik ve öğrencileri tarafından Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütlerine karşı mücadele eden Kahraman askerlerimize kuruyemiş gönderildi

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için dua ettiklerini belirten Müftü Öztürk, “Bu anlamlı organizasyonu düzenleyen Hacı Nihal Kur’an kursu Öğreticisi Dilber Dursun ile arkadaşlarına, Öğrencilerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Beş bin TL’lik 250 kg kuruyemiş “Zeytin Dalı” Harekâtında mücadele eden askerlerimize ulaştırılmak üzere Hatay Reyhanlı ya gönderildi.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir