Fazlı Koç gençliğini özlemiş

Nevşehirli genç avukat Fazlı Koç, sosyal paylaşım sitesinde gençlik yıllarından kalma fotoğrafları paylaşarak eski günleri yâd etti.


Nevşehir’in sevilen avukatlarından Fazlı Koç, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımlar ile son günlerde ön plana çıkıyor.

Bir zamanlar Milliyeti Hareket Partisi Milletvekili adaylığına oturan Avukat Fazlı Koç, lise ve üniversite yıllarında çekinmiş olduğu fotoğrafları takipçileri ile paylaşarak eski günlerini yâd etti. Fotoğraflardan anlaşıldığı üzere gençlik yıllarından bu yana çok değişime uğrayan Fazlı Koç, bugün olduğu gibi gençlik yıllarında da lüksten uzak bir yaşam sürmüş.

Benliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Avukat Koç, sadece biraz göbek yapmış. Arkadaş çevresi tarafından sevilen bir isim olan Fazlı Koç’un bu paylaşımı beğeni rekoru kırarken, bu durum yorumlarda da gayet açık bir şekilde anlaşılıyor.

Fotoğrafa yapılan en ilginç yorum ise Muharrem Sercan’dan geldi. Yoruma şaşırmış bir bebek fotoğrafı koyan Muharrem Sercan, “yok artık daha neler” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Hatta Koç’un yakın dostu Muammer Yavuz da fotoğraflara Show TV’de izleme rekorları kıran “Çukur dizisinden mi?” sorusunu kendisine iletti. Bu yorumlara tebessüm ile gülümseyen Fazlı Koç, anlaşıldığı üzere gençlik yıllarını bir hayli özlemiş görünüyor.

Genç avukat, yine sosyal paylaşım hesabından gençlik yıllarından kalma farklı fotoğraflar da paylaşması bekleniyor.

HABER: VEYSEL KILIÇ

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir