Fazlı Koç gençliğini özlemiş

Nevşehirli genç avukat Fazlı Koç, sosyal paylaşım sitesinde gençlik yıllarından kalma fotoğrafları paylaşarak eski günleri yâd etti.


Nevşehir’in sevilen avukatlarından Fazlı Koç, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımlar ile son günlerde ön plana çıkıyor.

Bir zamanlar Milliyeti Hareket Partisi Milletvekili adaylığına oturan Avukat Fazlı Koç, lise ve üniversite yıllarında çekinmiş olduğu fotoğrafları takipçileri ile paylaşarak eski günlerini yâd etti. Fotoğraflardan anlaşıldığı üzere gençlik yıllarından bu yana çok değişime uğrayan Fazlı Koç, bugün olduğu gibi gençlik yıllarında da lüksten uzak bir yaşam sürmüş.

Benliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Avukat Koç, sadece biraz göbek yapmış. Arkadaş çevresi tarafından sevilen bir isim olan Fazlı Koç’un bu paylaşımı beğeni rekoru kırarken, bu durum yorumlarda da gayet açık bir şekilde anlaşılıyor.

Fotoğrafa yapılan en ilginç yorum ise Muharrem Sercan’dan geldi. Yoruma şaşırmış bir bebek fotoğrafı koyan Muharrem Sercan, “yok artık daha neler” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Hatta Koç’un yakın dostu Muammer Yavuz da fotoğraflara Show TV’de izleme rekorları kıran “Çukur dizisinden mi?” sorusunu kendisine iletti. Bu yorumlara tebessüm ile gülümseyen Fazlı Koç, anlaşıldığı üzere gençlik yıllarını bir hayli özlemiş görünüyor.

Genç avukat, yine sosyal paylaşım hesabından gençlik yıllarından kalma farklı fotoğraflar da paylaşması bekleniyor.

HABER: VEYSEL KILIÇ

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Türker’den gençlere seçim çağrısı

  Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, 2019 yılı mart ayında yapılması öngörülen Yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir