Emekliye ayrılan personele belge

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliği kadrosunda görevli Polis Memuru Selahattin ŞAHİN ‘i Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay makamında kabul ederek ‘Hizmet Onur Belgesi’ verdi.


25 yıl 3 ay 20 gün görev yapan Selahattin Şahin’e Emniyet Müdürü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, ailesi ile birlikte emeklilik yaşamında mutluluklar diledi ve Emniyet Müdürlüğü kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti.

Düzenlenen törene Müdür Yardımcısı Bülent Kalın, Personel Şube Müdürü Zeliha Demirhan Çağlı ve Özel Kalem Büro Amiri Komiser Yardımcısı Canan Gözel’ de hazır bulundular.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düğün adabı

Nevşehir Müftülüğü tarafından vatandaşları bilgilendirmek amacıyla hazırlatılan Cuma hutbesinde Düğün adabı hakkında konuşuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir