Eğitim iş  liler Anneler Günü kahvaltısında buluştu 

 
 
13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle Kırşehir, Kayseri, Yozgat, Kırıkkale, ve Gaziantep’ten gelen misafirleriyle Avanos Akhal Teke Restaurant’ta kahvaltıda buluşan Eğitim-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı İbrahim Demir, tüm emekçi annelerin Anneler Günü’nü kutladı.


13 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle Kırşehir, Kayseri, Yozgat, Kırıkkale, ve Gaziantep’ten gelen misafirleriyle Avanos Akhal Teke Restaurant’ta kahvaltıda buluşan Eğitim-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı İbrahim Demir, tüm emekçi annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Demir, ‘ Bizler için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, karşılaşabileceğimiz her türlü tehlikeye karşı kendini siper etmekte bir an bile tereddüt etmeyen ve emeklerinin karşılığını sadece onlara göstereceğimiz sevgi ve saygıyla ölçebileceğimiz gerçek emekçilerin, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum. Bugün Eğitim-İş Sendikası olarak ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerimizle bu güzel günü yâd ettik. En büyük emekçi anneleri, bizleri bugünlere getiren o yüce insanları sevgi ve saygıyla selamlıyorum.’ dedi.,

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir