Demir; Terörü lanetliyoruz

Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, Batman’da geçtiğimiz gün gerçekleşen hain terör saldırını lanetledi.


 

Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, Batman’da geçtiğimiz gün gerçekleşen hain terör saldırını lanetledi.

Hain terör çirkin yüzünü Batman’ın Hasankeyf ilçesinde göstermiş, zırhlı askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 7 askerimiz şehit olmuş, 3 askerimiz de yaralandığını ifade eden Eğitim İş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir,  ‘Amacı Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını ortadan kaldırmak, ulusal kimliğimizi silmek, yurt ve ulus bütünlüğümüzü bölerek kardeş kavgası yaratmak olan terör örgütü şunu bilmelidir ki, Türk ulusu asla boyun eğmeyecektir.

Eğitim-İş olarak hükümeti bir an önce teröre karşı gerekli her türlü önlemi almaya davet ediyoruz. Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi siyasi iktidar, teröre karşı ulusal politikalar üretmeli ve bunların sürekliliğini sağlamalıdır.

Kanlı terör eylemini şiddet ve lanetle kınıyor, bütün şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Şehit ailelerinin ve ulusumuzun başı sağolsun. ‘ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göreme fuarda tanıtılıyor

Yerli ve yabancı çok sayıda katılımın olduğu Travel Turkey İzmir 2018 fuarın da Göreme Belediyesi yerini aldı. Kapadokya bölgesi her yönleriyle gelen ziyaretçilere tanıtılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir