Benzine zam geldi

Nevşehir’de araç sürücülerini üzecek haber geldi.  Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 15 kuruş zam yapıldı.


 

Nevşehir’de yaklaşık 1 aydır akaryakıt fiyatlarında herhangi bir değişikliği gidilmedi. Bundan 1 ay önce benzin ve motorine gelen indirimlerin ardından vatandaş biraz olsun rahatlamıştı. Ancak Vatandaşın bu rahatlaması 1 ay sürdü. Benzine gece yarısından itibaren 15 kuruşluk zam uygulandı. Son gelen zam ile birlikte Nevşehir’de 5.75 TL’den 5.80 TL’ye yükseldi.

Akaryakıt istasyonlarına yanaşan vatandaşlar zamlı fiyatları görünce kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir