‘Benim Memleketim’ ödül töreni gerçekleşti

Kaymaklı Belediyesi tarafından organize edilen ‘Benim Memleketim’ isimli gezi yazısı yarışması sonuçlandı.


Kaymaklı’da eğitim veren kurumlar arasında Kaymaklı Belediyesi tarafından organize edilen Benim Memleketim isimli gezi yazısı yarışması gerçekleştirildi. İki aşamalı organizasyonda ilk olarak öğrenciler Kaymaklı’da bulunan tarihi mekânları gezerek bilgi aldı. Gezinin ardından öğrencilerden gezi yazısı yazmaları istendi. Değerlendirilen yazılar arasından seçilen eserler bugün açıklanarak ödül töreni yapıldı. Dereceye girenlere ödülleri Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma tarafından takdim edildi.

Seçilen eserlerin Kaymaklı Belediye Gazetesinde de okuyucuların beğenisine sunulacağı belirtildi. Yarışmaya katkı sağlayan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir