Başvuru için son günler

2017 ÇKS başvuru tamamlanma süresi 30 Haziran’dan 31 Aralık 2017 tarihine uzatılmıştı. Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz ise başvuru süresi ile ilgili açıklama yaptı.


Başvurunun uzatılması için Genel Başkanlığımızın yazılı ve şifahi girişimlerde bulunduklarını belirten Korkmaz, ‘Odalarımızın ve Birliğimizin girişimleri sonucu 2017 ÇKS başvuru tamamlanma süresi 30 Haziran’dan 31 Aralık 2017 tarihine uzatıldı’ diye konuştu.

Başkan Korkmaz; ‘Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için 2017 yılı desteklerinden faydalanabilmeleri için, olası sıkışıklıkları düşünerek son günü beklenmeden odalarımızdan alacakları çiftçi belgesi ve diğer belgeler ile birlikte 31 Aralık 2017 tarihine kadar Gıda Tarım ve Hayvancılık il ve ilçe müdürlüklerine başvuru yapmaları kendi yararlarına olacaktır. Bilindiği gibi ÇKS kaydı olmayan çiftçilerin desteklerden yararlanmaları mümkün değildir.’ dedi.

Korkmaz, süre uzatımın sağlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, Eylül ayı itibariyle başlayan 2018 yılı ÇKS başvurularının ise 30 Haziran 2018 tarihine kadar devam edeceğini hatırlattı.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Demir’den 19 Mayıs kutlaması

Eğitim iş Nevşehir Şube Başkanı İbrahim Demir, 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir