Başkanlardan Mehmetçiğe destek

TESKOMB ve TESK’e Bağlı Esnaf Oda yöneticileri Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek vermek için Hatay’a gitti.


 

Nevşehir merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren oda başkan ve yönetim kurulu üyeleri ‘Mehmetçik Nerede Biz Ordayız 81 İlden Esnaf ve Sanatkar Hatay’dayız’ konulu program kapsamında Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TESKOMB Genel Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken katılımlarıyla program dahilinde bir araya geldiler.

Hatay’a programa ve desteğe katılmak için Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Genç ve birçok oda başkanı Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele eden Mehmetçiğimize destek için sınır bölgesine gittiler.

Nevşehir’den sınır bölgesine giden heyet şu açıklamayı yaptı: ‘Sınırlarımızı terör gruplarından temizlemek üzere Zeytin Dalı harekatını gerçekleştiren Kahraman Mehmetçiğimize desteğimizi dosta düşmana göstermek üzere Hatay ilimizdeyiz. Allah şanlı ordumuza, kahraman askerlerimize güç kuvvet versin, Cenab-ı Allah mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin’ dediler.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nevşehir’de düzenlenen törenlerle kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir