Başkanlardan Mehmetçiğe destek

TESKOMB ve TESK’e Bağlı Esnaf Oda yöneticileri Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek vermek için Hatay’a gitti.


 

Nevşehir merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren oda başkan ve yönetim kurulu üyeleri ‘Mehmetçik Nerede Biz Ordayız 81 İlden Esnaf ve Sanatkar Hatay’dayız’ konulu program kapsamında Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TESKOMB Genel Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdülkadir Akgül ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken katılımlarıyla program dahilinde bir araya geldiler.

Hatay’a programa ve desteğe katılmak için Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Genç ve birçok oda başkanı Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele eden Mehmetçiğimize destek için sınır bölgesine gittiler.

Nevşehir’den sınır bölgesine giden heyet şu açıklamayı yaptı: ‘Sınırlarımızı terör gruplarından temizlemek üzere Zeytin Dalı harekatını gerçekleştiren Kahraman Mehmetçiğimize desteğimizi dosta düşmana göstermek üzere Hatay ilimizdeyiz. Allah şanlı ordumuza, kahraman askerlerimize güç kuvvet versin, Cenab-ı Allah mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin’ dediler.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir