Artunay’dan Parmaksız’a plaket


Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız’a ‘Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü’ konulu sempozyuma yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti.

Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret ederek, 2-3 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü’ konulu sempozyuma yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Nevşehir Emniyet Müdür Yardımcısı Emin Çakı ve Narkotik Şube Müdürü Emniyet Amiri Osman Cihan Torun’un da hazır bulunduğu ziyarette İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, 2-3 Kasım 2017 tarihleri arasında Nevşehir Valiliği öncülüğünde İl Emniyet Müdürlüğü ve Ahiler Kalkınma Ajansı Koordinatörlüğünde Nevşehir’de gerçekleştirilen ‘Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü’ konulu sempozyuma yaptığı desteklerden dolayı Başkan Parmaksız’a teşekkür etti ve Nevşehir Emniyet Müdürlüğü’nün teşekkür plaketi ile katılım belgesini takdim etti.

Başkan Parmaksız’da; toplum sağlığı ile ilgili her konuya duyarlı olduklarını, bu konularda katkı sağlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Parmaksız Kurban Bayramını kutladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir