AK Kadınlar, dernek ziyaretinde

AK Parti Kadın Kolları heyeti ve beraberindeki ve üyeleri Nevşehir Kadın Derneğini ziyaret ederek, dernek çalışmaları ve proje çalışmaları hakkında bilgi aldılar.


 

Proje çalışmaları ve siyası çalışmaların aktif gönüllüsü olduğunu belirten Başkan Atlı, “Çalışmaktan hiç yılmadım iyi bir ekibimiz var. Gerek siyasette gerekse sivil toplum derneği olarak bugüne kadar hiçbir karşılık beklemeden çalışmalar yaptık. Halkın içinden biriyim.

Proje çalışmaları ve Siyası çalışmalarımda İl, ilçe köylere giderek çalışmalar yaptım. Projeler kapsamında Eğitimden alınmış kız çocukları, Meme kanserinde erken tedavi, Erken evlilik, çocuk gelinler, Aile içi şiddetin topluma zararları çalışmalarımızı il ve ilçelerde başarılı şekilde uygulayarak hedeflere ulaştık” diye konuştu

Yeni projelerinden bahseden Atlı, Kadına şiddetin kaynaktan önlenmesi ayrıca Çocuk yaşta uyuşturucu bağımlılığın önlenmesi gibi yeni projeleri olduğunu belirtti.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ak Parti kararı aldı Darısı diğer partilere

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sürecinde görüntü kirliliği oluşturan propaganda yapmayacaklarını açıkladı. Vatandaş aynı hassasiyeti diğer partilerden de bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir