Afrin Gazisine ziyaretçi akını var

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Milliyetçi Hareket Partisi Uçhisar Belde Başkanı Güray Öztürk, Afrin’de Gazi olan Nevşehirli askeri ziyaret etti.


Suriye’nin Afrin kentine yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonlarında görev alan Nevşehirli Mehmetçik Zeki Didinmez, mayına basarak yaralandı. Askeri helikopter ile Ankara GATA Hastanesine getiren Nevşehirli Asker Zeki Didinmez’in tedavisi devam ediyor. Didinmez’in tedavisi devam ederken, kendisine Nevşehir’den ziyaretçi akını oluyor.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uçhisar Belde Başkanı Güray Öztürk’te bu ziyaretçiler arasında. Başkan Karaaslan ve Öztürk, ziyarette Gazi Zeki Didinmez’in hal ve hatırını sorarak, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Gazi Zeki Didinmez ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini belirtti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nevşehir’de düzenlenen törenlerle kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir