41 yıllık müdür veda etti

Nevşehir Valiliği Özel Kalem Müdürü iken 65 yaşını doldurması nedeniyle, yaş haddinden emekliye ayrılan Nurettin Öğünlü için Valilik Yemekhanesinde veda programı düzenlendi.


Programa Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Vali Yardımcıları Ahmet Soley, Nevzat Sinan, Hasan Erkal ile Valilik müdürleri ve personelleri katıldı.
Kendisi için düzenlenen veda programında bir konuşma yapan Nurettin Öğünlü, uzun süredir birlikte görev yaptığı tüm çalışma arkadaşlarına hakkını helal ederek, kendilerinden de helallik istedi.
Nurettin Öğünlü’ nün memuriyet süresince başarılı bir çalışan olduğunu ifade eden Vali Aktaş, ‘Nurettin Bey 41 yıllık memuriyet hayatında 33 yıl Özel Kalem Müdürlüğü yapmış, birçok valiyle çalışmış bir arkadaşımız. Kendisine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Emeklilik hayatında ailesiyle mutlu huzurlu günler diliyoruz. Allah herkese sağlık, sıhhat içinde bir emeklilik nasip etsin ayrıca herkesin yeni yılını tebrik ediyorum.’dedi.

Vali Aktaş, emekli olan Özel Kalem Müdürü Nurettin Öğünlü’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı başarı belgesi verdi.
Daha sonra Nurettin Öğünlü tarafından kesilen veda pastasının ardından vedalaşma gerçekleştirildi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düşen uçakta şehit olan üsteğmen askeri törenle uğurlandı

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde, F-16 tipi savaş uçağının düşmesi sonucu şehit düşen Üsteğmen Yasin Boy için askeri tören düzenlendi. 

1 yorum

  1. 65 yaşına kadar çalışın o kadar üniversite mezunu da kadro açılacak diye beklesin iyiki 65 eğer 75 olsa bu seferde onu beklerler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir