3 Bin kişiye aşure dağıtıldı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Dünya Erdemli İş Adamları Derneği(DERSİAD) Nevşehir Şubesi  ile Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin organizasyonu ile düzenlenen Aşure dağıtımına katıldı.


 

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Dünya Erdemli İş Adamları Derneği(DERSİAD) Nevşehir Şubesi  ile Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin organizasyonu ile düzenlenen Aşure dağıtımına katıldı.

DERSİAD Nevşehir Şube Başkanı  Ercan Civelek ve Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve yöneticilerinin işbirliği ile Muharrem Ayı nedeniyle gerçekleştirilen Aşure Dağıtımı Ziraat Bankası yanında gerçekleştirildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, İL Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Türkiye Gençlik Vakfı Nevşehir Temsilcisi Oğuzhan Alkan, Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, bazı sivil  toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, daire müdürleri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı geleneksel Aşure dağıtımı, Cemil Usta Hocaefendinin yaptığı dua ile başladı.

Nevşehir Belediyesi Mehteran Bölüğünün  kahramanlık marşları ile  renk kattığı Aşure dağıtımında  daha sonra  Belediye Başkanı Atilla Seçen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve  Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, 3 bin kişi hazırlanan aşureleri birlikte dağıttılar.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir