101 personel için sınav yapıldı

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde değişik pozisyonda olan 101 personel için pozisyon değişikliği sınavı yapıldı.


 

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde değişik pozisyonda olan 101 personel için pozisyon değişikliği sınavı yapıldı.

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde 4857 Sayılı İş Kanuna tabi kadrolu olarak çalışmakta olan ve aslen yaptığı işler olup da olurlu olarak değişik pozisyonda olan 101 personel için pozisyon değişikliği sınavı yapıldı.

İdare işçi lokalinde yapılan sınav öncesi Genel Sekreter V. Ramazan Çiftçi, 25 yılı aşkın süredir yapılamayan pozisyon değişikliği sınavının gerçekleştirildiğini, sınava girmeye hak kazanan 101 adayın da bu durumdan faydalanacağını yazılı sınavı kazanan personele mülakat ve uygulama sınavı yapıldıktan sonra pozisyon değişikliğinin gerçekleşeceğini söyleyerek Genel Sekreter V. Ramazan Çiftçi ve sendika temsilcisi Nedim Akın sınava katılan personele başarılar dilediler.

Sınav komisyonunda yer alan idare şube müdürleri gözetiminde yapılan sınavda 17 pozisyon için genel kültür ve mesleki bilgi soruları başarılı olan personel mülakat ve uygulama sınavına girmeye hak kazanacak.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir