Parmaksız’a tam destek

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimde M. Arif Parmaksız, tüm geçerli oyları alarak yeni yönetimi ile görevine devam etti.


Hasta sonu yapılan Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) seçimlerinin ardından, M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilmişti. Tek aday olarak seçimlere giren Parmaksız, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle NTSO Başkanı oldu.

Hafta içi yapılan ikinci seçimde ise NTSO Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, Meclis Başkan, Başkan Yardımcıları ile Meclis Katip Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegelerini belirledi.
M. Arif Parmaksız başkanlığındaki yeni NTSO Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Meclis, TOBB Genel Kurul Delegeleri ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu

Mehmet Arif Parmaksız  (Yönetim Kurulu Başkanı), Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Mehmet İrfan Karaca, Ahmet Ergün, Cengiz Uzgören, Habil Uluer, Kemal Güner, Murat Bilgili, Serhat Cantekin, Yüksel Babaoğlu

Disiplin Kurulu

Ömer Önal, Kemal Şengül, Salih Türkçü, Oğuzhan Köylü, Derviş Karaşahin, Sedat Cantekin

Meclis

Seyit İnce (NTSO Meclis Başkanı), Mikdat Şahin (Meclis Başkan Yrd.), Ömer Güçlü (Meclis Başkan Yrd.), Ahmet Arıbeniz (Meclis Katip Üyesi)

TOBB Genel Kurul Delegeleri

Mehmet Arif Parmaksız, Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Necdet Civelek, Musa Ertaş, Bülent Yücel.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TES üyeleri istişare yaptı

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi İl Yönetimi, İlçe Yönetim kurulları, Üniversite Teşkilatı ve Kadın Komisyon Başkanlığı yönetiminin katılımıyla genişletilmiş eğitim ve istişare toplantısını sendika binası salonunda gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir