Özaltınlar yeni işletmesini açıyor

Nevşehir’in en büyük firmaları arasında yer alan Özaltın şirketler grubu , Dünya devi Scanıa bayiliği açılışı için gün sayıyor.


Nevşehir’in en büyük firmaları arasında yer alan Özaltın şirketler grubu , Dünya devi Scanıa bayiliği açılışı için gün sayıyor.

Kayseri İncesu Örenşehir Mahallesi Küme Evler No:4 adresinde yapılan dev yatırım 12 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 18:00’da halkın hizmetine açılacak.

Açılış törenine; İllerin Valileri, Milletvekillileri, İl Emniyet Müdürleri, Garnizon Komutanları, belediye başkanları, İllerin Üniversite Rektörleri, Müftüleri, Oda ve borsa temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Scanıa Ağır Vasıta CEO’su, Atasay Holding CEO’su, Doğuş Otomotiv CEO’su, iş adamları ile çok sayıda vatandaşın katılım göstermesi bekleniyor.

Yeni işletmenin vatana ve millete hayırlar getirmesini dileyen Özaltın Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, “Dünya devi Scanıa Özaltın Ağır Vasıta bayiliğini Kayseri’ye açmanın mutluluğu içerisindeyiz.  Bayimiz Kayseri-Nevşehir Karayolu üzerinde bulunan Çinkom işletmesinin yan kısmındadır. Büyük açılışımıza Nevşehir ve Kayseri halkımız davetlidir.” dedi. KENT ÖZEL HABER

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehirli sokağa döküldü

Hainler tarafından düzenlenen 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından 2 yıl geçti. Nevşehir’de “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü” anma etkinliklerinde tıpkı o kara gecede olduğu gibi vatandaşlar meydanlara akın etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir