Oda ve Borsa’da seçim heyecanı 

2017 yılı Ekim ayında yapılması planlanan ve sonrasında Bakanlar Kurulunun aldığı karar ile 2018 Nisan ayına ertelenen Ticaret Odası ve Borsası seçimleri Nevşehir’de Pazar ve Pazartesi günleri yapılacak.


FETÖ yapılanmasının özellikle odalarda yerleşmiş olması sebebiyle gerekli temizliğin yapılabilmesi adına alınan erteleme kararı sonucunda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı yaşanacak.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası pazar, Ticaret Borsası seçimleri ise Pazartesi günü yapılacak. İlk seçim heyecanını yaşayacak Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimleri pazar hizmet binası zemin katında bulunan salonda 09:00-17:00 saatleri arasında, Ticaret Borsası’nın seçimleri ise hizmet binası konferans salonunda Pazartesi günü aynı saatler arasında yapılacak.

Ticaret Odası’nda 1999 yılından bu yana Başkanlık görevini sürdüren Arif Parmaksız’ın tek aday olması bekleniyor. 2013 yılında Tuncer Gök ve Mustafa Çelebi’nin aynı oyu alması sonucunda seçilen İbrahim Salaş ise Ticaret Borsası seçimlerine tek aday olarak katılması bekleniyor.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Göreme fuarda tanıtılıyor

Yerli ve yabancı çok sayıda katılımın olduğu Travel Turkey İzmir 2018 fuarın da Göreme Belediyesi yerini aldı. Kapadokya bölgesi her yönleriyle gelen ziyaretçilere tanıtılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir