‘Kaldığımız yerden devam edeceğiz’

Geçtiğimiz gün yapına Nevşehir Ticaret Borsası seçimlerinde yeniden başkan olan İbrahim Salaş, seçim sonrası ilk açıklamasını yaparak, ‘kaldığımız yerden devam’ dedi.


Nevşehir’in tüm isteklerini yerine getirmek için çalışacaklarını ifade eden Başkan İbrahim Salaş, demokratik bir ortamda sorunsuz bir şekilde gerçekleşen seçimlere katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür ederek, ‘Bundan sonraki süreçte göreve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Üyelerimizden almış olduğumuz bu destekler ile yeni projelerimizi en kısa sürede hayata geçireceğiz.

Gerek Ticaret ve Sanayi Odası gerekse Ticaret Borsasında Seçim öncesi Nevşehir’in hizmet konusunda güç birliği yapmasının kendisini mutlu ettiğini ifade eden Salaş, birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanan seçimlerin Nevşehir’imiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.  Nevşehir’imiz için yine gecesini gündüzüne katacak, yine durmadan çalışacak bir ekiple iş başında olacağız. Taşın aş olduğu Nevşehir’de, Borsamızın gelişmesi için tüm ekibimle birlikte elimizden geleni yapacağız. Ben buradan bir kez daha Tüm üyelerimize katılımları için teşekkür ederken, ekibime de hayırlı olsun diyorum.’ dedi.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Talimat geldi, denetim başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısında yaptığı konuşmasında ardından harekete geçen Nevşehir Zabıtası fiyat denetimlerine başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir