Halı yıkamacılardan Ünver’e ziyareti

Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği Başkanı İbrahim Kösen başkanlığında yönetim kuruluüyeleri, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundular.


Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği yönetim kuruyu üyeleri Ömer Taşkın, Eray Özburun veCaner Ocak’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı HasanÜnver, halı yıkayıcılarının bir dernek çatısı altında bir araya gelerek, üyelerine yönelik dahaetkin hizmetler yürütmelerinden büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Ünver, halı yıkama merkezleri kanalıyla sokak aralarında gelişigüzelşekilde halı yıkamalarının da önemli ölçüde ortadan kalktığını dile getirerek ,bu yönde deşehrin bu tür olumsuz görüntülerin oluşmasının da engellendiğini kaydetti.

Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği Başkanı İbrahim Kösen’de , halı yıkayıcısı arkadaşları ilehalkın beklentilerine uygun bir hizmet sunmaya azami gayret gösterdiklerini ifade ederek,kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı da Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 AK Parti aday adayları istişare toplantısında bir araya geldi

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde AK Parti ilçe ve belde belediye başkan aday adayları bir araya geldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir