Cemiyet Başkanları, Batum Başkonsolosunu ziyaret etti

TGK’ya bağlı Cemiyet Başkanları Ordu’da yapılacak 17. Başkanlar Kurulu öncesinde Batum’a giderek Başkonsolos Makbule Koçak’ı ziyaret etti.


 

TGK’ya bağlı Cemiyet Başkanları Ordu’da yapılacak 17. Başkanlar Kurulu öncesinde Batum’a giderek Başkonsolos Makbule Koçak’ı ziyaret etti.

Ordu’da düzenlenecek 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı öncesinde; İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Adem Alemdar, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Kırşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Emin Turpçu, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Kayseri Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Üstün Tuncer, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca ve eşleri ameliyat olan Yozgat Gazeteciler Cemiyeti (YGC) Başkanı Osman Hakan Kiracı’yı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Bu ziyaretin ardından Gürcistan ziyaretine giden federasyon yönetimi burada Batum Başkonsolosu Makbule Koçak ile görüşüldü. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK)’ya bağlı Cemiyet Başkanlarını makamında ağırlayan Başkonsolos Makbule Koçak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Batum’u anlatarak, Gürcistan ile Türkiye arasındaki sıcak ilişkiden bahsetti.

Ziyaret sonunda ise Cemiyet Başkanları Batum Başkonsolosu Makbule Koçak’a misafirperverliğinden dolayı teşekkürler etti.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rahmi Hoca Konağında restorasyon sürüyor

Geçtiğimiz aylarda Restorasyon çalışması ile Tarihi Kentler Birliği (TKB) Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında proje ödülüne layık görülen Rahmi Hoca konağında çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir