Bayram arifesinde satış patlaması

Bayramın olmazsa olmazı baklavanın fiyatlarını geriye çeken pastaneci Fatih Sayılan, arife günü çarşı merkezinde izdihama neden oldu.


Bayramın olmazsa olmazı baklavanın fiyatlarını geriye çeken pastaneci Fatih Sayılan, arife günü çarşı merkezinde izdihama neden oldu.

Florya Pastane İşletmecisi Fatih Sayılan, Ramazan bayramında vatandaş bol bol baklava yesin diye fiyatları yüzde 50 oranının da geriye çekti. Fiyatların uygun olduğunu gören Nevşehirli vatandaşlar, baklava almak ve bayram için sipariş vermek için sıraya girdi.

Nevşehir’in en kaliteli baklavalarını ramazan bayramı nedeniyle herkesin yemesi için fiyat yönünden düşürdüklerini ifade eden İşletmeci Sayılan, Sattığımız baklavanın arkasındayım. Garantili baklava satıyorum. Bizlerin tek amacı vatandaşlarımız kaliteli baklavaya doysun istiyoruz. Nevşehir’de ve diğer birçok ilde ev hanımlarımız günlerce baklava yapmak için uzun uğraşlar veriyor. Bizde bu durum karşısında ev hanımları malzeme fiyatına hazır baklava yesin diye, cüzi bir miktar kâr ile bayram satışlarımıza başladık. Nevşehirlilerin bu muhteşem kampanyamızı kaçırmamasını istiyorum. Tüm halkımıza iyi bayramlar dilerim.” dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bulgaristan’ın güzellikleri Uçhisar’da sergilendi

Bulgaristan’ın tarihi güzellikleri Kapadokya’nın zirve noktası olan Uçhisar kalesinde açılan sergi ile tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir