Başkanlar Ordu’da ağırlanıyor

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı, üye federasyonlar ve 81 ilin gazeteci dernek başkanlarının katılımıyla Ordu’da başladı.


 

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı, üye federasyonlar ve 81 ilin gazeteci dernek başkanlarının katılımıyla Ordu’da başladı.

Genel Başkanlığını Bursa Gazeteciler Derneği Başkanı Nuri Kolaylı’nın yaptığı Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı 8-11 Kasım tarihleri arasında Ordu’da gerçekleştiriliyor.

Toplantıya ev sahipliği yapacak olan Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Türkiye’nin dört bir yanında gelen misafirlerini ağırlıyor.

4 gün sürecek olan programın ilk gününde otele yerleşen misafirlere Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde devam eden Ordu’nun Saklı Tarihi Kurul adlı serginin gezdirildi.

Programda bugün sabah saatlerinde protokol ziyaretleri yapılacak. Ziyaretlerin ardından el emeği çarşısı ve ORMEK gezilecek. Ardından Duru göl Aktaşlar Restorant’ta öğle yemeği, Altaş Yağ Sanayi ziyareti, Seramik ziyareti, Poyraz Fındık Fabrikası ziyareti yapılacak. Akşam da Radisson Blu Otel’de Gala yemeği, Protokol konuşmaları ve plaket töreni düzenlenecek.

Programın 3. günü olan 10 Kasım 2018 Cumartesi günü 08:45’de Atatürk’ü anma programı ve ardından Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda TGK 17 Başkanlar Kurulu toplantısı düzenlenecek. Toplantının ardından ise katılımcılar gün boyu Ordu ilinin güzellikleri gezdirilecek.

Programın son günüde ise Katılımcılar Gölköy Ulugöl’de fotoğraf safarisi yapacak.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rahmi Hoca Konağında restorasyon sürüyor

Geçtiğimiz aylarda Restorasyon çalışması ile Tarihi Kentler Birliği (TKB) Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma Proje ve Uygulamalarını Özendirme Yarışmasında proje ödülüne layık görülen Rahmi Hoca konağında çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir