Başkan Yıldız, çağrıda bulundu

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, belediye borcu olanlara yapılandırma imkanı doğduğunu ifade ederek, borcu olanlara çağrıda bulundu.


 

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, belediye borcu olanlara yapılandırma imkanı doğduğunu ifade ederek, borcu olanlara çağrıda bulundu.

Vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7143 sayılı kanun Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Bunun üzerine Ürgüp belediye vergi borcu olan vatandaşlara yapılandırma uyarısı yaptı. Belediye Başkan Fahri Yıldız, ‘Belediyemize olan borçlarınızı yapılandırıyoruz’ dedi.

Yapılandırma ile açıklamada bulunan Fahri Yıldız açıklamasının devamında; ‘Söz konusu Kanun ile 31 Mart 2018 tarihi itibarıyla Belediyemize kesinleşmiş olan Su, Emlak, Çevre ve Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi ve Cezaları ile Kira borçları bu kapsamda Yurt içi ÜFE oranında yeniden yapılandırma imkânı getirilmiş olup bu imkân ile borçların Peşin veya 18 taksite kadar (36 aya kadar) yeniden yapılandırılması sağlanmıştır.

İlgililerin son başvuru tarihi 31 Temmuz 2018 tarihine kadar Belediyemiz Tahsilat Servisine gelerek yapılandırma imkânından yararlanmalarını bekliyoruz.’ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eraslan: ‘Yerel seçimler öncesi FETÖ yine algı operasyonu yapacaktır’ 

'Sosyal Medya ve Algı Yönetimi' kitabının yazarı, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Eraslan, FETÖ üyelerinin 2019 yerel seçimleri öncesi sosyal medya üzerinden algı operasyonu yapacağını söyledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir