Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Heyeti,Ünver’i ziyaret etti

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı ve Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar’dan oluşan heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek,bir süre görüştü.


2000 Evler Mahallesi Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı, Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar ile yönetim kurulu üyeleri Kerem Tiftik ve Ziya Kart’ dan oluşan heyeti makamında kabul eden Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eğitim kurumlarının fiziki şartları iyileştirilmiş bir ortam içerisinde faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmesi yönünde Nevşehir Belediyesi olarak bugüne kadar Türkiye’ye örnek oluşturabilecek çalışmalara imza attıklarını belirtti. 2004 yılında başlattıkları okulların bahçe düzenlemelerinin çağın gereklerine uygun bir yapıya kavuşturulması yönündeki çalışmaların okul yöneticileri, öğretmenleri, okul velileri ile öğrencilerde büyük ilgi topladığını kaydeden Ünver, bu kapsamlı çalışmalarını bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini ifade etti.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir