Ünver’den TÜGVA’ya ziyaret


Belediye Başkanı Ünver, gençlerimizin donanımlı bir şekilde yetişmesinin Türkiye’nin gerek bugünü ve gerekse de yarınları için büyük bir önem taşıdığına dikkat çekti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Hüsamettin Ellialtı vakııf çalışmalarına yönelik olarak bilgi verdi.

Ülkemizin geleceği gençlere emanet

Ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver gençlere yönelik Nevşehir Belediyesi olarak 2004 yılından bugüne kadar önemli hizmetlerin yapıldığını belirtti. Gençlerin çağın gerektirdiği bilgilerle donatılı olarak geleceği kucaklayan bir yapı içerisinde ülkemizin emanetine hazır olduklarına inandığını ifade eden Ünver, vatan millet sevdası ile memleket meseleleri için dertlenen, çalışan ve kendini geliştirmeye çalışan gençlerin varlığının gurur verici olduğunu dile getirdi.

Gençler davaya sahip çıkacak

Ünver şöyle konuştu: ‘ Ülkemizin geleceğiyle ile dertlenen gençleri görünce gururlanıyorum diyen Belediye Başkanı Hasan Ünver: ‘Halkımızın teveccühü ile bizler bu görevi üstlendik. Sırası geldiğinde her birimiz bayrağı bu genç arkadaşlarımızdan birine devredeceğiz. Bu nedenle gerçekleştirilen yatırımlar ve çalışmalar oldukça önemlidir. Dijital dünyanın esiri olmuş bir gençlik yetiştiğini düşünüp üzülürken, 15 Temmuz;da atalarının geçmişte ortaya koyduğu dik başlı duruşu onları en ön saflarda görünce gururlandık.Gençlerimiz dernekler, vakıflar aracılığı ile güç ve işbirliği yaparak yeni neslin geçmişine, geleceğine, kültürüne, değerlerine sahip çıkan gençler olarak yetişmesi için fedakarca, gönlüyle ve ruhuyla davaya hizmet ediyorlar. Allah yollarını açık etsin ve yardımcıları olsun, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Nevşehir Belediyesi olarak her zaman gençlerimizin yanındayız.’ dedi.

TÜGEV Nevşehir temsilcisi Hüsamettin Ellialtı’da vakıf yönetimi ve üyeleri olarak her zaman bu ülkenin geleceğinde söz sahibi kişiler olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek,Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ziyaretinin kendilerine güç kattığını ifade etti.

 

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir