Üniversite öğrencilerine final sınavı öncesi çorba ikramı

Final sınavına girecek Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencilerine, sınav öncesi Nevşehir Belediyesi tarafından çorba ikramında bulunuldu.


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yarıyıl final sınavına girecek Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileri için hazırlattığı çorbaları görevliler eşliğinde Üniversitenin Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde öğrencilere ikram ettirdi. Sınav saati öncesi kendileri için hazırlan çorba ikramına yoğun ilgi gösteren öğrenciler, uygulamadan oldukça memnun olduklarını ifade ederek Nevşehir Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti.

Öğrenciler ile birlikte çorba ikramına eşlik eden Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ise, öğrencilere yalnız olmadıklarını hissettirmek ve kendilerinin moral ve motivasyonunu arttırmak adına yapılan uygulamanın oldukça memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Bağlı ‘Öncelikle değerli öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyorum. Sınav haftası olması münasebetiyle yoğun bir çalışma içerisinde olan öğrencilerimizin moral ve motivasyona çok ihtiyacı var. Biz de üniversite olarak kendilerinin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün Nevşehir Belediyemiz de bu yönde güzel bir uygulama yaparak öğrencilerimize çorba ikramında bulundu. Sayın Başkanımız Hasan Ünver’e bu nazik ve ince düşüncesinden dolayı şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum’ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir