Üniversite öğrencilerine final sınavı öncesi çorba ikramı

Final sınavına girecek Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencilerine, sınav öncesi Nevşehir Belediyesi tarafından çorba ikramında bulunuldu.


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yarıyıl final sınavına girecek Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileri için hazırlattığı çorbaları görevliler eşliğinde Üniversitenin Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi içerisinde öğrencilere ikram ettirdi. Sınav saati öncesi kendileri için hazırlan çorba ikramına yoğun ilgi gösteren öğrenciler, uygulamadan oldukça memnun olduklarını ifade ederek Nevşehir Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti.

Öğrenciler ile birlikte çorba ikramına eşlik eden Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı ise, öğrencilere yalnız olmadıklarını hissettirmek ve kendilerinin moral ve motivasyonunu arttırmak adına yapılan uygulamanın oldukça memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Bağlı ‘Öncelikle değerli öğrencilerimize sınavlarında başarılar diliyorum. Sınav haftası olması münasebetiyle yoğun bir çalışma içerisinde olan öğrencilerimizin moral ve motivasyona çok ihtiyacı var. Biz de üniversite olarak kendilerinin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün Nevşehir Belediyemiz de bu yönde güzel bir uygulama yaparak öğrencilerimize çorba ikramında bulundu. Sayın Başkanımız Hasan Ünver’e bu nazik ve ince düşüncesinden dolayı şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum’ dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Nevşehir’de büyük bir coşku içerisinde kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir