Ülkü Ocakları Asena Birimi kolları sıvadı

Bilinçli bir gençlik için maddeden uzak, her spor dalında kendini gösteren bir gençlik için Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı Asena Birimi kolları sıvadı.


Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı Asena Birimi, Derya Tunç Başkanlığında il genelinde faaliyet atağına kalktı. Asena Birimi Nevşehir’i kasıp kavuruyor

Geçtiğimiz hafta Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker’in takdiri ile göreve getirilen Asena Birim Başkanı Derya Tunç, hızlı bir başlangıç yaparak birçok etkinlikte boy gösterip, takdir topladı.

Nevşehir’de ki bayanların gönlünde taht kuran ve gittikleri yerlerde ilgi ile karşılanan Asena Birim Başkanı Derya Tunç ve beraberinde ki heyet, son faaliyetlerinde Epilepsi Hastaları için kolları sıvadı. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığının açtığı stantların dışında çalışan Asena birimi tek tek esnaf ziyaretlerinde bulunarak, epilepsi hastalığının önemine ve böyle bir hasta ile karşılaşıldığında nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinildi.

Başkanı Derya Tunç’a göstermiş olduğu azimli çalışmaları ve yararlı faaliyetlerinden ötürü teşekkürlerini ileten esnaflar, ‘Gerçekten hayırlı bir işe imza atıyorsunuz. Yapılan faaliyetler, dik duruş ve saygınlığınız ile herkesin takdirini topladınız. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık eylesin’ şeklinde konuştular.

Faaliyetlere yılmadan devam edeceklerini vurgulayan Asena Birim Başkanı Derya Tunç ise, toplum yararına bu şehirde, bu memlekette ne gerekiyorsa biz Ülkücüler olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bilinçli bir gençlik için maddeden uzak, her spor dalında kendini gösteren bir gençlik için çıktığımız bu kutlu yolda bütün vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız vardır. Bu sadece başlangıçtır. Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak daha çok işimiz var.’ dedi.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir