Şehit Selçuk Karabakla kabri başında anıldı

Şehit  Jandarma Özel Harekat Astsubay Üstçavuş Selçuk Karabakla Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde kabri başında dualarla anıldı.


Eşi Bafra’lı olan, 2004-2007 yılları arasında Bafra İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan, 04. Nisan 2016 tarihinde Mardin ili Nusaybin ilçesinde sürdürülen Atmaca-7 Operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarının roketatarlı saldırısı sonucu şehit olan JÖH. Asb.Üçvş.Selçuk Karabakla şahadetinin 2.yılında Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde kabri başında dualarla anıldı. Şehit  JÖH. Asb.Üçvş. Selçuk Karabakla’nın  anma törenine Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, yönetim kurulu, derneğin üyeleri ve şehidin yakınları katıldı.
Derneğin fahri imamı Bülbül hoca tarafından okunan Yasin-i Şerif ve yapılan duanın ardından program  sona erdi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altınyıldız’da 23 Nisan şenlikleri başladı

Öğrenciler için yoğun tempoda devam eden 2017-2018  eğitim –öğretim yılında öğrencilerin keyifli  bir 2 gün  geçirmeleri ve  yorgunluğunu atmaları adına  yarında devam edecek olan 23 NİSAN Çocuk şenlikleri bugün başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir