Ortahisarlı öğrenciler il birincisi oldu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yıldız erkekler hentbol şampiyonu Ortahisar Şehit Ali Kayaca İmam Hatip Ortaokulu oldu.


Şehit Ali Kayaca İmam Hatip Ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol takımı Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hentbol müsabakalarında sırasıyla, Nevşehir Merkez H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunu, Nevşehir Merkez Yavuz Sultan Selim Ortaokulunu ve Derinkuyu Şehit Selçuk Karabakla Ortaokullarını yenerek namağlup unvanıyla Nevşehir İl Şampiyonu oldu.

 

 

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 11. Millet Kıraathanesi Nevşehir’de açıldı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı sonrasında Türkiye’de açılmaya başlayan millet kıraathanelerinin 11.si Nevşehir’de hizmete açıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir