Okçulardan Ünver’e ziyaret


Gökbörü Geleneksel Türk Okçuluk Kulübü Başkanı Fethi Yöntemli, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.
Gökbörü Geleneksel Türk Okçuluk Kulübü’nden Ferhat Yöndemli ve İsmail Cihan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ata sporu okçuluğun her kesim ve yaş grubu tarafından yapılabilecek bir spor dalı olduğunu belirterek, bu yöndeki çalışmaları destekleme kararlılığı içerisinde olduklarını belirtti.
Ata Sporu Okçuluğun il genelinde yaygınlaştırılması gerektiğine inandığını aktaran Ünver, Gökbörü Geleneksel Türk Okçuluk Kulübü’nün bu yöndeki çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, yetkililere teşekkür etti.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti’ye yeni yüz

24 Haziran seçimleri yaklaşırken AK Parti’de aday adaylığı için başvurular alınmaya başlandı. Ancak siyasi kulislerde aday adayı olacak yüzlerin genelinin aynı olduğu söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir