Öğrencilerden örnek davranış

Kardelen Koleji ortaokul öğrencileri soğuk kış günlerinde yem bulmakta zorluk çeken kuşları unutmadı.


Öğrencilerin kendi imkânları ile hazırladıkları ‘Kuş Yemlikleri’ ağaçlara asılarak onlarca kuşun yaşama tutunmasını sağladı.

E-Twinning kapsamında gerçekleştirilen  ‘Kuşlara Bir Damla Umut’ adlı etkinlik kapsamında öğrencilerin evlerinden getirdikleri malzemelerle hazırladıkları kuşyemliklerini ağaçlara asan Kardelen Koleji öğrencileri doğa ile birlik içinde yabani hayvanlara bir nebze olsun yardım edebilmenin mutluluğunu yaşadılar.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsrail’e öfke dinmiyor

Filistin’in Gazze şehrindeki Müslümanlara karşı Katliam yapan İsrail, Nevşehir Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları tarafından protesto edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir