Öğrencilerden duygulandıran program

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Öğrenciler programda katılımcıları duygulandırdı.


Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı.

Program sonunda okul Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenler Ertan Kahveci,Fatma Yağmuroğlu,Handan Özdemir,Hüseyin Akyürek ve Keziban Akyürek, İngilizce Öğretmeni Aslı Aksoy, Müzik Öğretmeni Sezgi Ceylan, Resim Öğretmeni Burak Kaya, Halk Oyunları Öğretmeni Kübra Ekici, Bilgisayar Öğretmeni Canan Yüncü ‘ye  teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir’de çocuk ve uçurtma şenliği düzenlendi 

Nevşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Çocuk ve Uçurtma Şenliği, Kurban Bayramı öncesinde çocuklara bayram sevincini yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir