Öğrenciler bahar partisi düzenledi

Özel Altınyıldız Anaokulunun Türk Yıldızları sınıfı öğrencileri öğretmenleri Şefika Merve Yandakcı ile birlikte baharın gelişini kutladılar.


Okul bahçesinde düzenlenen bahar partisinde ağaçların rengarenk çiçekleri, kuş cıvıltıları, okul hayvanat bahçesindeki hayvanların sesleri arasında eğlenen minik öğrenciler, daha sonra ellerindeki balonları hep birlikte gökyüzüne bıraktılar. Öğrencilerimiz balonları gökyüzüne bırakırken, ülkemizin birlik ve ve beraberliği, Afrinde ki Mehmetçiğimizin başarılı olması ve savaşsız bir dünya için dilek tuttular. Gökyüzüne bırakılan balonları bulutların arasında kayboluncaya kadar heyecanla ve coşkuyla takip ettiler.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu sorumluları konu ile ilgili yaptıkları açıklamada; Altınyıldız Kreş ve Anaokulu fiziki mekanı, binasının büyüklüğü ve modernliğinin yanında yemyeşil bir bahçesiyle de öğrencilerine ve çalışanlarına huzur vermektedir. Ayrıca okul bahçesinde bulunan Bahçe trambolini, Trafik eğitim pisti, Mini halı sahası, farklı oyun parkları ve Hayvanat bahçesinde öğrencilerimiz hoşça vakit geçirmektedirler. Havaların biraz daha ısınmasıyla at biniciliği eğitimleri de başlayacaktır.
Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda Değerler eğitimi, İngilizce, Drama, Montessori, Müzik, Satranç, Halk Dansları, Seramik, Beden Eğitimi, Cimnastik ve Bale derslerinin yanında, alanında uzman eğitimci kadrosuyla çocuklarımız en iyi şekilde yetiştirilmekte ve hayata hazırlanmaktadır. Sizin çocuğunuzda Altınyıldız Kreş ve Anaokullu olsun.’ denildi.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir güne kar yağışı ile başladı 

Nevşehir’de dün gece saatlerinde başlayan karla karışık yağmur yerini kar yağışına bıraktı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir