NEVÜ’de Kitap Günleri

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde (NEVÜ) TÜRDAV işbirliği ile önde gelen yayınevlerinin kitapları ‘Kitap Günleri’  kapsamında kitapseverlerle buluşturuluyor.


 

NEVÜ ve TÜRDAV işbirliğinde üniversitenin Kültür ve Kongre Merkezi Fuaye Alanında düzenlenen ‘Kitap Günleri’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa; NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, Nevşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ertan Özensel, Genel Sekreter ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Abdulkadir Uzunöz, akademik ve idari personel, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Protokol üyeleri ve katılımcılar ile birlikte açılışı gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı,  300’den fazla yayın evinin yaklaşık 300 bin kitabın yer aldığı stantları gezerek kitapları inceledi.

‘Kitap Günleri’ 15 Nisan tarihine kadar hafta sonları da dahil 10:00-18:00 saatleri arasında NEVÜ Kültür ve Kongre Merkezi Fuaye alanında kitapseverleri ağırlamaya devam edecek.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti , Türkiye Spor Yazarları Derneği ve AIPS (Dünya Spor Yazarları Derneği) üyesiyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çözüm Eğitim Kurumları’ndan örnek davranış

Çözüm Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kan verme etkinliğinde öğrenci, veli ve öğretmenler kan verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir