Nevşehir’e 2 yeni fakülte müjdesi


Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz twiitterdan yaptığı açıklamada, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi bünyesinde Hukuk Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi kuruluş kararı YÖK’te kabul edildi. Nevşehir’imize ve ülkemize hayırlı olsun.Emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürler” dedi

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlkokul öğrencilerine PTT’den hediye

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Ersular İlkokulu öğrencilerine, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın öğrencilere mesajı ile PTT’den oyuncak projesi kapsamında ‘Pette Oyunu’ ve PTT Çocuk Dergisi hediye edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir