Kaymaklılı öğrenciler ödülleri topladı

’Bağımlı olma bizimle ol’ temalı resim ve karikatür yarışmasına katılan Kaymaklı İlkokulu ile Atatürk Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Belediye Başkanı Halit Elma’yı ziyaret etti.


 

Ziyarete İlkokul Müdürü Suat Uçar, Ortaokul Müdürü İrfan Açıkgöz, öğretmenler ve dereceye giren öğrenciler katıldı. Başarılı öğrencilere satranç takımı takdim eden Başkan Elma, idarecileri ve öğretmenleri tebrik ederek, “Okullarımız idarecilerinden öğretmenlerine kadar özveriyle çalışıyor. Öğrencilerimizin başarıları ise bizleri gururlandırıyor” dedi.

Ortaokullar resim kategorisinde Saliha Özkal ikinci, karikatür de Melike Su Tunç dördüncü olurken, ilkokullar resim kategorisinde Berat Arık birinci, Elif Nazik Aksüt ikinci oldu.

 

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başkan Karaaslan, Ramazan Bayramını tebrik etti 

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Uçhisar halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir