Kaymaklı’da Mehmetçiğe destek

Kaymaklı Belediyesi katkılarıyla Kaymaklı İlkokulu aşure etkinliği düzenledi.


Kaymaklı Belediyesi’nin destekleriyle Kaymaklı İlkokulu, ‘Bir Tas Aşure İç, Mehmetçiğe Destek Ol’ sloganı ile aşure etkinliği düzenledi.

Kaymaklı İlkokul bahçesinde ve Yeraltı Şehri Otoparkında kurulan stantlarda aşureler Mehmetçik Vakfı yararına satıldı. Belediye Başkanı Halit Elma, okul ve kurum idarecileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlik Hatim Duası ile son buldu.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çözüm Eğitim Kurumları’ndan örnek davranış

Çözüm Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kan verme etkinliğinde öğrenci, veli ve öğretmenler kan verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir