Kardelen Koleji öğrencisi  il birincisi oldu

Ticaret İl Müdürlüğü tarafından ‘Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları’ konulu resim yarışmasında Kardelen Koleji öğrencisi il birincisi oldu.


 

Ticaret İl Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları konulu resim yarışmasında da derece alan Kardelen Koleji öğrencisi, ödülünü Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt’tan aldı. Yarışmada dereceye giren öğrenciye ve resim öğretmenine katılım belgesi ve ödülleri düzenlenen törenle verildi.
Kardelen Eğitim Kurumları İlköğretim Müdür Yardımcısı Barış Bağcı ile makamında görüşen Ticaret İl Müdürü Taygurt, ‘Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Eğitime ve yarışmamıza sağladıkları katkılarından dolayı Kardelen Koleji Ailesine teşekkürlerimi iletiyorum’ dedi.

 

YAZAR: Çağla Aktürk Baş

21.04.1992 doğumlu Ordu doğumlu. Evin tek kız çocuğu ve 2 erkek kardeşi var. İlk ve Okulu Giresun Pir Aziz ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Pir Aziz İsmail Yücel Teknik Lisesinde okudu. Lise sonrasında sınavlara özverili bir şekilde çalıştı ve Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kimya bölümünü kazandı. 2010-2014 yılları arasında Üniversiteyi bitirdi. 2015 yılında ise evlenerek Nevşehir’de kaldı. Üniversite bitiminde Nevşehir’de Yenigün gazetesinde Muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde görevine devam etti. Magazin başta olmak üzere kültür-sanat dallarını yakından takip ediyor. Hobi olarak ise boş zamanlarında Sinema, doğa yürüyüşleri, arkadaşları ile zaman geçirme faaliyetlerinde bulunur. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Abuzer amca için seferber oldular

Nevşehir Arama-Kurtarma Ekibi, Hacıbektaş ilçesindeki huzurevinden yürüyüşe gidiyorum diye ayrılan ve geri dönmeyen 82 yaşındaki Abuzer amca arama çalışmalarına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir