Karasar’dan Bağlı’ya ziyaret

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti. 


Rektör Prof. Dr. Hasan Ali Karasar’ı makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Bağlı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak yeni kurulan Kapadokya Üniversitesi ile birlikte başarılı gençlerin yetiştirilmesine yönelik çalışmalar başta olmak üzere her alanda şehrin ve ülkenin geleceğine ivme katacak ortak projelere birlikte imza atmaya hazır olduklarını ifade etti.
Kurulduğu günden bugüne adından söz ettiren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile ikili işbirliğine daima hazır olduklarını belirten Karasar ise, ‘İki üniversite olarak, akademik, bilimsel, teknolojik ve diğer bütün alanlarda ortaya koyacağımız ikili ilişkiler ile bu şehre ve ülkemize büyük katkılar sağlayacağımıza inanıyorum’ dedi.
Rektör Karasar ile bir süre görüşen Rektör Bağlı, kendilerine ziyaret sonunda günün anısına plaket takdiminde bulundu.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altınyıldız’da 23 Nisan şenlikleri başladı

Öğrenciler için yoğun tempoda devam eden 2017-2018  eğitim –öğretim yılında öğrencilerin keyifli  bir 2 gün  geçirmeleri ve  yorgunluğunu atmaları adına  yarında devam edecek olan 23 NİSAN Çocuk şenlikleri bugün başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir