Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Öğrenciler Çanakkale’de

Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Öğrenciler Çanakkale’de


Proje kapsamında 4 gün Çanakkale’de kalan öğrenciler, Gelibolu, Bozcaada, Eceabat ilçeleri ile Truva Ören Yeri’ni ziyaret etti.

Nevşehir’den, Merkez Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı’nın sorumluluğunda Merkez İlçe İlköğretim okullarından beş öğrenci Çanakkale’de; aynı proje kapsamında, daha önceden ilimize Kars’tan misafir ettikleri arkadaşları olan öğrencilerle buluştular. Öğrenciler Gelibolu Yarımadası Tarihi Alanı’ndaki şehitlik ve anıtları gezildi. Seyit Onbaşı, Mecidiye Tabyası ve Şahindere şehitliklerinde dualar edildi.

Nevşehir’den Çanakkale’ye giden öğrenciler, bu topraklara ayak basmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağlı, Akademik Bakış’a Konuk Oldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, CRI TÜRK’te Doç.Dr. Michael Kuyucu'nun hazırlayıp sunduğu Akademik Bakış programının konuğu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir