Aslan’dan Ünver’e ziyaret

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Aslan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, final döneminde öğrencilere yönelik olarak n yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doçent Doktor Şükran Güngör ve Genel Sekreter Metin Korkmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Aslan, fakülte çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı. Aslan, final dönemlerinde öğrencilerine yönelik sabah saatlerinde gerçekleştirdiği çorba dağıtımından dolayı Ünver’e öğrenciler adına teşekkür etti. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, eğitimin kaliteli bir şekilde devamlılığının
sürdürülmesi yönünde Nevşehir Belediyesi olarak imkanlar doğrultusunda ne yapılması gerekirse kesinlikle yerine getirileceğini belirterek, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Alper Aslan’a başarılar dileğinde bulundu.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mazılı Miko yeni klip hazırlığında

Nevşehir’in gür sesi Mazılı Miko yeni klip çekimlerine hız kesmeden devam ediyor. Miko, üçüncü klipini tamamlamak için gece gündüz çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir