Altınyıldızlılar geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Altınyıldız Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Kurumlarda Ramazan ayı dolayısıyla öğretmen,personel,veli ve öğrencilere iftar yemekleri düzenleniyor.


 

17 Mayıs 2018 Perşembe günü Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğretmenleri, velileri ve öğrencileri okul yemekhanesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

İftar yemeğinin sonunda yapılan dua ve konuşmalarla program sona erdi.

Ramazan ayı boyunca Altınyıldız Eğitim Kurumları bünyesindeki okullarda iftar programları devam edecek.

AltınyıldızKoleji olarak iftar programımıza katılan bütün aile üyelerimize teşekkür ediyor, Tüm İslam alemine Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyoruz.

Altınyıldız ailesi olarak;insanların yardımlaşmasına ve dayanışmasına vesile olan,rahmeti ve bereketi bol ramazan ayınızın mübarek olmasını,sizlere ailenize, milletmize,islam alemine ve tüm insanlığa huzur güven,mutluluk ve kardeşlik getirmesini dileriz.ramazan ayımız  ve ramazan orucumuz mübarek olsun.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsrail’e öfke dinmiyor

Filistin’in Gazze şehrindeki Müslümanlara karşı Katliam yapan İsrail, Nevşehir Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları tarafından protesto edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir