Altınyıldızlılar geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Altınyıldız Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Kurumlarda Ramazan ayı dolayısıyla öğretmen,personel,veli ve öğrencilere iftar yemekleri düzenleniyor.


 

17 Mayıs 2018 Perşembe günü Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğretmenleri, velileri ve öğrencileri okul yemekhanesinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

İftar yemeğinin sonunda yapılan dua ve konuşmalarla program sona erdi.

Ramazan ayı boyunca Altınyıldız Eğitim Kurumları bünyesindeki okullarda iftar programları devam edecek.

AltınyıldızKoleji olarak iftar programımıza katılan bütün aile üyelerimize teşekkür ediyor, Tüm İslam alemine Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyoruz.

Altınyıldız ailesi olarak;insanların yardımlaşmasına ve dayanışmasına vesile olan,rahmeti ve bereketi bol ramazan ayınızın mübarek olmasını,sizlere ailenize, milletmize,islam alemine ve tüm insanlığa huzur güven,mutluluk ve kardeşlik getirmesini dileriz.ramazan ayımız  ve ramazan orucumuz mübarek olsun.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NEVÜ 1. sınıf öğrencilerine ‘Geleneksel Uyum Gezisi’ düzenlendi 

 ÖSYM tarafından YKS ek yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)’yü tercih ederek ders başı yapan 1. sınıf öğrencilerin, başta üniversite ortamına uyum sağlamalarını, birbirleriyle ve şehirle kaynaşmalarını sağlamak amacıyla ‘Uyum Gezisi’ düzenlendi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir