Altınyıldızlı öğrenciler Türkiye finalisti

Özel  Altınyıldız Fen Lisesi öğrencileri Mehmet Berk Güneş ve Muhammed Alperen Altuntaş tarafından hazırlanan kimya projesi, İstanbul’da düzenlenen Bayer Proje Yarışmasında Türkiye finalisti oldu.


626 proje içerisinden ilk 10’a girmeyi başaran Altınyıldızlı öğrenciler hem okulunu, hem de Nevşehir’i gururlandırdı.

Nevşehir’den finale katılmaya hak kazanan tek proje Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencilerine ait olduğunu ifade eden Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci konu hakkında açıklama yaparak, ’17-18 Nisan’da İstanbul’da yapılacak olan Türkiye finallerine katılacak olan öğrencilerimize ve danışman öğretmenleri Orhan Gündüz’e başarılar diliyoruz.’ dedi.

 

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altınyıldız’da 23 Nisan şenlikleri başladı

Öğrenciler için yoğun tempoda devam eden 2017-2018  eğitim –öğretim yılında öğrencilerin keyifli  bir 2 gün  geçirmeleri ve  yorgunluğunu atmaları adına  yarında devam edecek olan 23 NİSAN Çocuk şenlikleri bugün başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir