Altınyıldız mezunu doktora sürpriz

Mezun olduğu Altınyıldız Koleji’ni ziyaret eden Doktor Behaeddin Raşid Han Yüce, öğrencilerin Tıp Bayramı kutlaması sürprizi ile karşılaştı.


 

Altınyıldız Koleji’nde ortaokul ve lise öğrenimini başarıyla tamamlayarak, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru olan Yüce, yetişmesinde emeği olan Altınyıldız Eğitim Kurumları idareci, öğretmen ve personeline teşekkür etti.

Altınyıldız Koleji öğrencileri Yüce’ye çiçek takdim ederek, tüm doktorların 14 Mart Tıp Bayramı kutladılar.

 

‘Altınyıldız yetiştiriyor, Nevşehir ve Türkiye kazanıyor’

Öğrencilere teşekkür konuşması yapan Doktor Behaeddin Raşid Han Yüce; ‘Bilimde, kültürde, sanatta, sporda ve sosyal alanda kendimizi çok iyi yetiştirerek, her şeyimizi borçlu olduğumuz, aziz Vatanımıza karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz.

Altınyıldız çatısı altında en iyi eğitimi alarak, yüreği vatan ve millet sevgisiyle dolu nesiller olarak yetişiyoruz. İşte içinizden çıkan bir abiniz olarak yetiştiğim Altınyıldız Koleji’ne teşekkür etmek için buradayım. Hepinize başarılar diliyorum. Dedi.

20 Yılda 1115 öğrencisine Türkiye’nin en seçkin Üniversitelerini kazandıran Altınyıldız ailesi her geçen gün daha da büyüyor.’ dedi.

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seçen:’ Çocuk kütüphaneleri yaygınlaştırılmalı’

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, çocuklara yönelik kütüphane hizmetlerinin hiçbir zaman çocuklar ve aileleri için günümüze kadar önemli olmamasına karşın, günümüz şartlarında büyük bir zorunluluk haline geldiğini belirtti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir