Altınyıldız kreş ve anaokulu etkinlikleri başladı

Nevşehir’in en büyük ve en donanımlı kurumu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun hafta sonu etkinlikleri Nevşehir’de bir AVM’de başladı.


Hafta içerisinde kendi öğrencilerini en güzel ve mutlu bir şekilde hayata hazırlayan Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun alanında uzman öğretmenleri, hafta sonları da alışveriş merkezlerine aileleriyle birlikte gezmeye gelen çocuklarla özel olarak ilgilenip, çocukların etkinliklerden yararlanmalarını sağladılar.

Konu hakkında okul yönetiminden yapılan açıklamada; ‘Hafta sonu etkinliklerimiz Nevşehir’de ki alışveriş merkezlerinde dönüşümlü olarak devam edecektir. Etkinlikte görev alan öğretmenlerimize, etkinliğimize katılan öğrencilere ve velilerine teşekkür ederiz.’ Denildi.

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çözüm Eğitim Kurumları’ndan örnek davranış

Çözüm Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kan verme etkinliğinde öğrenci, veli ve öğretmenler kan verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir