Altınyıldız, başarıyı ödüllendiriyor

Altınyıldız liselerinde öğrencilere okul içi yapılan deneme sınav sonuçlarına göre ödül töreni düzenlendi.


Özel Altınyıldız Fen Lisesi-Anadolu Lisesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9-10-11.sınıf öğrencileri için her sınıf düzeyinde okul içi yapılan deneme sınavlarında ilk 3’e giren öğrencilere ödül verildi.

Öğrencilerin elde ettikleri başarılar Altınyıldız Koleji’ne büyük gurur yaşatırken, yapılan ödül törenleri ise öğrencilerinin konulara ilgisini ve moral motivasyonlarını arttırıyor.

Okulun kuruluşunun 20.yılında, önceki yıllarda olduğu gibi 2017-2018 öğretim yılını da en başarılı şekilde tamamlamak ve gelecekte edindiği meslekle mutlu olan bireyler yetiştirmek istediklerini ifade eden Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, ‘Mezun verdiğimiz 16 yılda 98’i Tıp Fakültesi olmak üzere toplam 1115 öğrencimizi Türkiye’nin en seçkin Üniversitelerine yerleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Her yıl Üniversite sınavlarında il dereceleri alan Altınyıldız Koleji Lise öğrencileri, hiçbir başarının tesadüf eseri olmadığını ancak çalışma sürekliliği olan ve iyi bir eğitim almış öğrencilerin bu sınav sisteminde başarılı olacağını iyi bilirler. Biz öğrencilerimizi 9.sınıftan itibaren hem hayata, hem yükseköğretime hazırlıyoruz.

Öğrencilerimizle, velilerimizle ve alanında çok başarılı uzman öğretim kadromuzla önümüzdeki yıllarda da Nevşehir’in en başarılı okulu olmaya devam edeceğiz. Ödül alan öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.’ dedi.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Abuzer amca için seferber oldular

Nevşehir Arama-Kurtarma Ekibi, Hacıbektaş ilçesindeki huzurevinden yürüyüşe gidiyorum diye ayrılan ve geri dönmeyen 82 yaşındaki Abuzer amca arama çalışmalarına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir